Uncategorized
Trend

Ünlü Oyuncu Alec Baldwin Sette Görüntü Yönetmenini Öldürdü

Alec Baldwin sette görüntü yönetmenini öldürdü. Peki, sonra ne oldu? Konuyla ilgili farklı pek çok iddia var.

Alec Baldwin sette görüntü yönetmenini öldürdü ve ölümle ilgili farklı iddialar ortaya atıldı. ABD’li oyuncu Baldwin, 63 yaşında. Başrolü olduğu Rust filmi, New Mexico eyaletinde çekiliyor. Oyuncu Vahşi Batı filmi için çekimlerdeydi. Peki, nasıl öldürüldü? Nasıl oldu?

Kuru Sıkı Olduğu Zannedilen Tabanca ile mi Öldürüldü?

Oyuncunun öldürülmesinden sonra merak devam ediyor. İddia olarak ise tabanca ile öldürülmesi hususu var. Yani direkt olarak öldürülmesinde önemli husus, tabancanın kuru sıkı olduğunun düşünülmesi şeklinde. Alec Baldwin ölümü, bu kuru sıkı tabancaya bağlanıyor. Bir sahnede kullanılacak olan kuru sıkı tabancanın ateş alması ile birlikte Ukraynalı görüntü yönetmeni Halyna Hurhhins yere devrildi. Aynı zamanda yönetmen Joeal Souza da bir anda yere uzandı. Ardından ambulans helikopter ile oyun yerinden alınan Hutchins, hastanede hayatını kaybetti. Souza ise yaralı kurtuldu.

1 ölü bir yaralı…

Sette yaşanan bu durum 1 ölü 1 yaralıya neden oldu. Ortaya atılan iddialar için de evet, tabancanın kuru sıkı olması hususu var. Olayla ilgili araştırmaların devam etmesi bekleniyor. Dizi setinde yaşanan bu olay bir süre daha gündemde kalır gibi duruyor. Yaralı olan yönetmenin son durumuna ilişkin bilgi de iyi olduğu yazıyor. Kendisinde herhangi bir sorun yaşanmadığını bildiren yönetmen hayatını kaybeden arkadaşı için ise çok üzgün olduğunu söylemiştir.

Alec Baldwin ise yaşanan bu durumla alakalı açıklama yapmadı. Olay iddialar üzerinden devam ettiğinden, en kısa süre içinde açıklama yapması da bekleniyor. Sette yaşanan kargaşa sonunda bir süre çekimlerin de durdurulacağı bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı