Uncategorized
Trend

Squid Game Neden Bu Kadar Popüler?

Squid game neden bu kadar popüler oldu? Herkes bu diziyi konuşuyor? Peki, tam olarak neden, etkileyici olan ne?

Squid game yayınlandığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından izlendi. Hem netflix hem de diğer platformlarda en çok izlenen dizi oldu. Hal böyle olunca, merak edilen nasıl oldu da bu kadar popüler oldu sorusunu akıllara getiriyor. Peki, gerçekten diziyi bu kadar popüler yapan şey nedir? İşte sizin için yanıtı…

Squid Game İzleyenler

İzleyenlerin yorumu üzerinden neden bu kadar popüler olduğu konusunda squid game için karara varıyoruz. İlk olarak izleyen kişiler, günlük hayatın içinde kendilerini buldukları, hayatın içinde oyunla karışık bir yarışın varlığını birebir gördükleri için çok mutlu. Ayrıca en önemlisi beklenmeyen bir son ile izleyicileri etkilemeyi başardı. Bunun için de en sevilen, en çok izlenen diziler arasında olmayı bir süre daha koruyacağını düşünüyoruz. Dizinin genel anlamda hem kurgusu hem de amacı çok iyi. İzleyicilerin yorumları da bu yönde olduğundan dizi çok sevildi.

İkinci olarak elbette dizinin bu kadar tutmasında belirlenmiş olan reklam bütçesi var. Çünkü genel anlamda diziye çok fazla reklam veriliyor. Bu sayede dizinin dünyada tanınırlığı arttı. Her milletten kişinin izlemesi keyif alması da kaçınılmaz bir hal aldı. Bunun için son derece önemli bir dizi olduğunu söyleyebiliriz. Hayatımız yer edinmeyi ve popüler kültürün de bir parçası olmayı başardı.

Son olarak bu kadar çok popüler olmasında aynı zamanda devam edecek olması var. Merak içinde izleyiciler yeniden gelecek olan sezonu bekliyor. Bunun için de Squid game son derece keyifli ve eğlenceli olacak. Devam eden yorumlar da bunu gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı