Uncategorized

Koğuştaki Mucize Filminin Yönetmeninden Yeni Film Beni Çok Sev Filminden

Beni Çok Sev Filmi 2021 yılının Netflix’teki sevilen filmleri arasındadır. Mehmet Ada Öztekin tarafından yönetiliyor.

Beni Çok Sev Filmi Sarp Akkaya ve Songül Öden başrol oyunculuğunda çekilmiştir. Yapım yılı 2020’dir. Yönetmeni Mehmet Ada Öztekin daha önce de çok ses getiren Koğuştaki Mucize filminin yönetmenidir. Yönetmiş olduğu bu filmle de kendisini ispatlamış ve başarısını ortaya koymuştur. Genel olarak izleyicileri tarafından çok beğenilmiştir. 7.Koğuştki Mucize Filmi Yönetmeni olduğunu kanıtlar nitelikte bir iş ortaya çıkarmıştır

Beni Çok Sev Filmi İzleyenler

Peki, izleyenler tam olarak ne diyor? Beni Çok Sev Filmi Sarp Apak oyunculuğu ile uzun bir süre daha gündeme kalacağa benziyor. Çünkü profesyonel bir oyunculuk ve aynı zamanda kurgunun da getirisi ile son derece keyifli bir hal alıyor. Bunu göz önünde bulundurarak siz de Netflix üzerinden yayınlanmış olan bu filmi izleyebilirsiniz. Aynı zamanda yönetmen tarafından filmin en iyi şekilde çekilmiş olması da önemli.

İzleyenler tarafından filmin başarısı, aynı zamanda yönetmenin de başarısı olarak görüldüğünden ödül alması beklenen filmler arasında yer alıyor. Önceki filmi çok sayıda ödül almış olan yönetmen, bu filmi ile de çok konuşulacak

Filmin konusu Konya’da cezaevinde gardiyan olarak çalışan Sedat’a bir gün mahkumlardan birini memlekete götürme görevi verilir. Her şey de tam olarak bu noktada başlar. Sonra oaylar karışır ve son derece keyifli bir film ortaya çıkar.

Sunulan fragman üzerinden de inceleme yaparak, tam olarak keyif alacağınız bir film için dilediğiniz zaman hem tamamını izleme hem de fragmanı izleme imkanı bulacaksınız. Beni Çok Sev Filmi farklı dizi platformlarında yayında olduğundan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı