Uncategorized

Game of Thrones Spin-off’u House of the Dragon Dizisi Geliyor

House of the Dragon dizi geliyor. Peki, en son alınan bilgiler ne? Oyuncular bir açıklama yaptı mı?

House of the Dragon Dizisi en çok izlenen dizinin yerini mi alacak? İlk tanıtım fragmanı yayınlanan dizi merakla bekleniyor. 2019 ekim ayında diziye resmi onay verilmiştir. Dizinin ilk sezonu için de yeşil ışık yanmıştır. Game of Thorones spin-off dizisi, resmi onayı vermiş olduğundan, dizinin ilk sezonu bekleniyor. Game of Thorones te anlatılan olayların 200 yıl öncesinde geçeceği ve Targaryen ailesine odaklanacağı açıklandığından merakla bekleniyor. HBO’nun heyecanla beklenen dizinden iilk fragman yayınladı ve hayranlarının eşsiz yorumlarını aldı.

House of the Dragon Dizisi 2022

Yapılan resmi açıklamaya göre dizinin yayınlanma tarihi 2022 olacak. House of the Dragon Dizisi George R.R Martin yayınanan Fire – Blood romanından uyarlanacaktır. Aegon’u takip eden jenerasyonların olduğunu anlatmaktadır. Aynı zamanda ejderhaların Dansı kitabında işlenen olaylar arasında da yer alıyor. Dizi son derece keyifli bir şekilde yayınlanacak olan sezonu bekliyor. Fragman ile aratılan büyük heyecanın sonunda ne olacağı ise tamamen merak konusu.

Henüz net bir bilgi verilmemiş olduğundan, sezonun ne zaman başlayacak olduğuna ilişkin herhangi bir açıklama yok. Bunun için merak konusu olan bir durum da sezonun ne zaman başlayacağı. En yakın zamanda gelen fragman üzerinden sezonun başlama tarihi konusunda da bilgi verilecektir.

House of the Dragon Dizisi sevilen diziler arasında yer aldığından hemen siz de bu diziyi izleyerek keyifli bir şekilde diğer dizideki heyecanı yaşayabilirsiniz. Dizinin yine kalabalık bir kadrosunun olması bekleniyor ancak net bir durum da yok. Yakında açıklama yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı